Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy.
Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności zamknij
Złóż zamówienie Logowanie
Jesteś w: Strona główna / O mozaice

O mozaice

 

Uwaga. Ze względu na urlop pracowników magazynu w dniach 6-11 marca, wszystkie zamówienia opłacone do poniedziałku 4.03 do godziny 14:00 będą wysłane we wtorek 5.03, natomiast wszystkie pozostałe będą spakowane we wtorek 12.03 i wysłane kolejnego dnia z planowaną dostawą na czwartek. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

NAJWAŻNIEJSZE CO MUSISZ WIEDZIEĆ O MOZAICE ZE ZDJĘĆ

 

Poniższa strona zawiera najważniejsze informacje o mozaikce, etapach realizacji zamówienia, ale zawiera również bezcenne wskazówki które pomogą Ci wybrać odpowiednie zdjęcie główne, zdjęcia składowe po to aby osoba której podarujesz mozaikę ze zdjęć była zachwycona tak niezapomnianym prezentem.

 

 

 

mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-4-600 mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-3-600 mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-8-600
mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-1-600 mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-2-600 mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-5-600
mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-6-600 mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-7-600 mozaika-ze-zdjec-mozaikowo-10-600
 

 

 

 

Gwarancja satysfakcji z mozaiki ze zdjęć


Udzielamy 100% gwarancji satysfakcji. Jakość jest dla nas najważniejsza, a priorytetem przekroczenie Twoich oczekiwań i uśmiech na Twarzy Twoich bliskich. Z tego powodu płacisz dopiero po pełnej akceptacji projektu swojej mozaiki, który otrzymasz w ciągu 24h od wysłania zdjęć. Zadowolenie z takiego prezentu ze zdjęć gwarantowane !

 

 

 

 

 

 

Doskonała wyrazistość zdjęć składowych

 

Tworzenie mozaik ze zdjęć jest czymś co wymaga szwajcarskiej precyzji, ponieważ każde ze zdjęć składowych jest bardzo istotne w całej kompozycji. Wszystkie zdjęcia są retuszowane, ostrzone oraz pozbawiane szumów. Dlatego rozwiązania które stosujemy przy obróbce graficznej doskonaliliśmy przez ostatnie 6 lat.
Minimalna liczba zdjęć składowych do obrazu ze zdjęć to 50 a maksymalna 1000. Generalnie obowiązuje zasada im więcej tym lepiej – wtedy cała kompozycja będzie zawierała więcej wspomnień - powodów do uśmiechu, a zdjęcia składowe będą się rzadziej powtarzać.
Zdjęcia składowe po wydruku są doskonale widoczne, a ich szerokość wacha się od 1cm do 3cm szerokości.

  wyrazistosc-mozaika-ze-zdjec-png

 

 

 

 

jakosc-wydruku-i-obramowan-obraz-na-plotnie  

 

 

Najwyższa jakość wydruku i obramowań


Każda mozaika jest obrazem jedynym w swoim rodzaju. Każda z nich jest nasycona indywidualnymi emocjami, rodzinnymi wspomnieniami , miłością i setką wspólnych chwil - często z przestrzeni wielu lat... Właśnie dlatego do jakości materiałów podchodzimy bardzo restrykcyjnie. Papier fotograficzny który wykorzystujemy jest zawsze markowy o dużej gramaturze, płótno jest w 100% z bawełny, a krosna na które naciągamy płótno są z naturalnego drewna sosnowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedni wybór zdjęcia głównego


Najlepsze mozaiki wykonujemy ze zdjęć, które są ostre, dobrze doświetlone i wyraźne oraz na których twarze są dobrze widoczne - na pierwszym planie. Ważne, żeby kadr nie przycinał twarzy tak jak w pierwszym zdjęciu ani był zbyt daleki.

 

Jeżeli chodzi o rozdzielczość nadesłanego zdjęcia, to już nawet ze zdjęcia w rozdzielczości 640x480 wykonamy mozaikę w idealnej jakości. Jeśli masz wątpliwości, czy zdjęcie będzie dobre, bądź chcesz się doradzić, które z nich będzie lepsze wyślij nam zdjęcia tutaj. Odpiszemy Ci i doradzimy z którego z nich wyjdzie ciekawsza mozaika.

  dobry-i-zly-obraz-ze-zdjecia-mozaika-ze-zdjec

 

 

 

 

przesylanie-zdjec-mozaika-ze-zdjec  

 

 

Zdjęcia składowe zbierane od kilku osób


Jeśli zdjęcia na mozaikę zbierasz od kilku osób nie musisz się martwić w jaki sposób prześlą Ci zdjęcia do mozaiki. Wystarczy, że prześlesz im link udostępniony na Twoim profilu (link) a Twoi bliscy będą mogli wgrać zdjęcia bezpośrednio na Twój profil. Następnie Ty zdecydujesz które ze zdjęć prześlesz nam do stworzenia mozaiki.

 

 

 

 

 

Etapy i czas realizacji zamówienia, płatność, bezpieczeństwo.


Projekt przygotujemy dla Ciebie w ciągu 24h od złożenia zamówienia i przesłania wszystkich zdjęć. Jeśli projekt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania oczekujemy płatności. Jeśli przelew otrzymamy do środy do godziny 12:00, mozaikę ze zdjęć wyślemy w czwartek z dostawą planowaną na piątek. Jeśli wybierzesz metodę odbioru osobistego w Warszawie, projekt będzie do odbioru już w środę wieczorem w naszej Pracowni.

Dbamy o bezpieczeństwo i prywatność przesłanych zdjęć i używamy certifikatu szyfrującego SSL.

  bezpieczenstwo-przesylanych-zdjec

 

 

 

 

gwarancja bezpiecznego transportu-mozaikowo  

 

 

Gwarancja bezpiecznego transportu


Wiemy, że nasi Klienci zamawiają mozaiki na specjalne i wyjątkowe okazje dlatego pakując mozaiki ze zdjęć, wykorzystujemy najgrubsze dostępne – pięciowarstwowe kartony, po to aby fotomozaika dotarła bezpiecznie w Twoje ręce. Dzięki temu jedynie jedna na ok. dwieście paczek ulega uszkodzeniu. W tych sporadycznych przypadkach wystarczy że prześlesz nam zdjęcie uszkodzonej mozaiki i prześlemy kolejną bez dodatkowych kosztów, procedur i czekania na rozwiązanie reklamacji po stronie kuriera.

 

 

 

 

Bezpłatna wersja elektroniczna


Do każdego zrealizowanego zamówienia w formie drukowanej udostępniamy bez dodatkowych kosztów projekt foto mozaiki w formie elektronicznej. Prosimy go pobrać w ciągu 3 miesięcy od zrealizowania zamówienia. Ponieważ po tym czasie zdjęcia będą permanentnie usunięte z serwerów.

  wersja-elektroniczna-mozaiki1

 

 

 

dodatkowa-mozaika-ze-zdjec  

 

Dodatkowe wydruki


Do każdego zamówienia możesz zamówić również dodatkowe wydruki . Zawsze za projekt i wysyłkę płacisz tylko raz, dzięki czemu dodatkowe wydruki są bardzo korzystne cenowo.

 

 

 

 

 

Program lojalnościowy

 

Sprawia nam ogromną przyjemność kiedy nasi Klienci wracają do nas po kolejne mozaiki, dlatego wdrożyliśmy program lojalnościowy przyznający coraz większe rabaty dla kolejnych zamówień.

  program-lojalnosciowy-mozaikowo

 

Co dalej?

Zastanawiam się jeszcze
nad wyborem zdjęcia
głównego lub zdjęć
składowych
Wybrałem/am
już zdjęcie główne
oraz składowe
Łatwo i szybko zaproś bliskich do zbierania zdjęć składowych do mozaiki. Wystarczy, że założysz konto i wyślesz im wygenerowany odnośnik. To wszystko! Zaproś do zbierania zdjęć
Wyślij Nam zdjęcie/zdjęcia, które bierzesz pod uwagę jako zdjęcie główne, abyśmy mogli doradzić Ci w wyborze jak najlepszego. Wyślij zdjęcia do oceny
1. Wgraj swoje zdjęcie główne i min 50 zdjęć składowych (ale im więcej tym lepiej!).
2. Po 24h prześlemy Ci bezpłatnie projekt.
3. Opłać zamówienie do 12 w środę, a Twoją mozaikę wyślemy w czwartek. Zamów mozaikę bez zobowiązań