Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy.
Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności zamknij
Złóż zamówienie Logowanie
Jesteś w: Strona główna / Dla firm/Współpraca

Dla firm/Współpraca

 

DLA FIRM

 

main dla firm

 

Lubimy pracować z firmami które mają kreatywne pomysły i otwarte głowy. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie wspólnie dobierając narzędzia w ten sposób, aby  efekt finalny nie był dobry…  tylko najlepszy!


Najczęściej współpracujemy z Firmami w zakresie:


- Stworzenia logotypu firmowego z posiadanych zdjęć (pracowników/eventów firmowych/produktów firmy) oraz wydruk na eleganckim płótnie/planszy PCV/rollupach.
- Przeprowadzenie różnego rodzaju konkursów dla klientów np. fanów na Facebooku) w których przygotowujemy specjalną stronę do społecznościowego zbierania zdjęć.

 

WSPÓŁPRACA

 

main wspolpraca

 

Oprócz pracy z Klientami indywidualnymi oraz przy projektach biznesowych jesteśmy otwarci i chętnie wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy o charakterze niekomercyjnym oraz mające na celu zbiórkę funduszy dla potrzebujących.

 

 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

 

1 2 >

 

 

 

SZCZEGÓŁOWE ZASTOSOWANIA

 

Możliwości zastosowania koncepcji mozaiki ze zdjęć są bardzo szerokie i często drukowane projekty są poprzedzane działaniami „cyfrowymi” angażującymi społeczność pracowników lub klientów. Wymieniając najważniejsze kategorie:

 

Mozaiki standardowe – przeznaczone do wydruku na wszelkiego rodzaju materiałach tj. papier fotograficzny, folie samoprzylepne, PCV, płótno, pleksi. Opcja najczęściej wybierana w przypadkach gdy firma posiada już zasoby zdjeć pracowników/produktów/z wyjazdów firmowych z których może wykonać mozaikę

Mozaiki eventowe – zdjęcia wykonywane w trakcie trwania eventu/konferencji

Mozaiki cyfrowe/społecznościowe – to angażowanie większej liczby uczestników do procesu zbierania zdjęć składowych do mozaiki, mogą to być fani na FB, pracownicy firmy lub akcja otwarta bez ograniczeń.

 

FORMY WSPÓŁPRACY

 

Jeśli udzielasz się charytatywnie, pomagasz zbierać pieniądze dla tego kto najbardziej tego potrzebuje, napisz do nas – przygotujemy bezpłatnie specjalną podstronę na której uczestnicy będą mogli przesłać swoje zdjęcia oraz wpłacić cegiełkę, a na koniec akcji przygotujemy mozaikę ze zdjęć wszystkich darczyńców – każdy będzie mógł się znaleźć na stronie a obdarowany będzie miał dodatkowy powód do uśmiechu ;)

Jesteś uczestnikiem społeczności pasjonatów, kibiców bądź innej grupy społecznej którą skupia jedna idea? Bądź pomysłodawcą stworzenia mozaiki z Waszych zdjęć dla Waszego idola lub kiedy Wasz ulubiony sportowiec osiąga sukcesy – na pewno zmotywuje go to jeszcze bardziej! Przygotujemy podstronę na której będzie można przesyłać zdjęcia oraz śledzić postęp akcji i gdzie każdy będzie mógł się odnaleźć po stworzeniu mozaiki !

 

 

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z REFERENCJAMI

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ PDF

 

Rozmiar: 150x100cm
Ilośc zdjęć klienta: 354
Mozaika stworzona była dla producenta win, na potrzeby konferencji firmowej. Zdjęciami składowymi były zdjęcia z imprez pracowniczych oraz wyjazdów integracyjnych. Wydruk pracy na papierze fotograficznym pozwolił na uzyskanie najwyższej jakości wydruku i widoczności zdjęć składowych.

Rozmiar: 160x100cm           
Ilośc zdjęć klienta: 70
Mozaika wykonana była dla Grupy Żywiec w kilku kopiach. Wydrukowane na papierze fotograficznym i oprawione w eleganckie ramy aluminiowe służą za dekorację ścian w biurze. Zdjęciami składowymi były zdjęcia pracowników danych działów firmy.

Rozmiar: 80x80cm           
Ilośc zdjęć klienta: 913
Mozaika stworzona była ze zdjęć kotów przesłanych przez fanów Simona poprzez prostą aplikację na Facebooku. Zebrano prawie 913 zdjęć. Mozaika została wydrukowana na płótnie i naciągnięta na krosna malarskie w kilku kopiach. Następnie agencja Pitted Cherries, która była naszym klientem wystawiła obrazy na aukcji charytatywnej. Dzięki temu budżet wybranego kociego schroniska mógł zostać zwiększony :)

Rozmiar: 180x200cm
Ilośc zdjęć klienta: 125
Mozaika została przygotowana na bieg związany z Rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Mozaika stanęła na mecie i witała finiszujących zawodników. Mozaika przedstawiała metaforyczny ślad w historii jaki wywarło uchwalenie konstutucji. Fotomozaikę budowały zdjęcia uczestników, przygotowujących się do udziału w biegu.